Záleží nám na tom, čo jete a chceme, aby Vám chutilo! Pripravujeme Vám preto steaky a burgre z toho najlepšieho mäsa, od tradičných chovateľov z Talianska..

Pravá chuť mäsa

Ponúkame Vám to najlepšie z hovädzích steakov, vďaka kvalitnému mäsu z malých tradičných fariem najmä z Talianska, ktoré dodržiavajú niekoľko ročné tradície svojich starých otcov.

Kvalitné, chutné, krehké

Naše mäso zreje niekoľko týždňov u našich farmárov vo veľkých chladničkách. Platí, že čím dlhšie mäso zreje, tým je kvalitnejšie, chutnejšie, krehkejšie a výraznejšie.

Pre každého niečo

Každá časť je niečím špecifická a typická, preto si určite každý nájde ten správny kus mäsa pre seba. Už z nášho názvu reštaurácie MANZO (čo znamená po taliansky hovädzie mäso) je jasné čo u nás nájdete.

Q Burgre

BURGER MESIACA MAJ:

CHUTNEY BURGER 400g + steakové hranolky . . . . . . . . . . . . . 8,90 EUR

Biele pečivo, brisket (pupok) marinovaný v sweet chilli omáčke, skaramelizovaná cibuľka (chutney),
syr cheddar, syr ementaller, paradajka, šalát, lime dip

Q Steaky

Máme pre Vás pripravenú ponuku viacerých druhov steakov. Ponuka nie je stála, vždy závisí od našich farmárov, aké časti mäsa nám dodajú. Každá kravička má vždy len jednu časť mäsa – jednu sviečkovú, jednu roštenku a dopyt je vysoký. Snažíme sa Vám zabezpečiť čo najširšiu ponuku steakov a zároveň aj to najlepšie z nich, ako je napríklad T-BONE steak alebo FIORENTINA. Preto neustále hľadáme nové farmy, ktoré majú rovnakú filozofiu ako my. Z našej ponuky steakov si môžete vybrať:

Q ISIC Burger

Ak si študent VŠ alebo SŠ príď k nám na burger len za 5€, stačí sa len preukázať ISIC preukazom alebo iným študentským preukazom s Vašou totožnosťou.

Ohodnotiť spoločnosť

Vaše hodnotenie pre tento zoznam

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prehľadávať

Vaša recenzia by mala mať dĺžku najmenej 140 znakov

Zobraziť Otváracie hodiny
  • Pondelok11:00 - 22:00
  • Utorok11:00 - 22:00
  • Streda11:00 - 22:00
  • Štvrtok11:00 - 22:00
  • Piatok11:00 - 23:00
  • Sobota11:00 - 23:00