Kvalita a rýchlosť dodávok nás rýchlo vyzdvihli na prvé miesta v našom regióne. Sledovaním požiadaviek trhu sme neustále rozširovali sortiment o najnovšie „trháky“ v tieniacej technike. Dnes sme moderná spoločnosť s elegantnou kamennou predajňou, kde si v príjemnom prostredí, za asistencie skúseného personálu môžete vybrať najvhodnejší typ tieniacej techniky a vyskúšať jeho ovládanie na funkčných vzorkách.

Sme otvorení novým výzvam. Často riešime veci, ktoré sú pre iných neriešiteľné. Na našom konte máme stovky spokojných zákazníkov a firiem. O našich kvalitách svedčí fakt, že sme po troch rokoch opakovane zvíťazili vo výberovom konaní na dodávku tieniacej techniky pre Žilinskú univerzitu. Medzi ďalších stálych odberateľov patrí aj FNSP ŽilinaKia-Motors Slovakia a DONGHY.

Q Lima EU s.r.o.

Dodávka a montáž: Žalúzie, roliety, markízy, sieťky proti hmyzu.
Bezkonkurenčne najväčší výber látok Deň/Noc. Viac než 400 vzorierk.

PORADÍME VÁM
V vzorkovej predajni vám poradí náš skúsený personál. Môžete si vyskúšať funkčné vzorky a a vybrať si z nepreberného množstva druhov a odtieňov látok, lamiel, profilov.
kalendár

ŽIADNE DLHÉ ČAKANIE
Od zadania požiadavky uskutočníme zameranie max. do 3 pracovných dní. Po vyrobení produktu kontaktujeme zákazníka a dohodneme si vhodný termín montáže.
servis ikona

STARÁME SA O VÁS
Naši zákazníci majú zabezpečený prednostný pozáručný servis. Zároveň im garantujeme aj výhodné ceny. Produkty dodávame v nižších cenách než väčšina konkurencie.

Q Vináreň Barrique

- Príjemné posedenie s letnou terasou
- Najväčší výber slovenských vín - sudových a fľašových, piva a rumov pod jednou strechou
v meste
- Organizujeme riadené ochutnávky vína, rumov a zahraničných syrov
- Organizujeme firemné posedenia, rodinné a spoločenské akcie

Ohodnotiť spoločnosť

Vaše hodnotenie pre tento zoznam

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prehľadávať

Vaša recenzia by mala mať dĺžku najmenej 140 znakov

Zobraziť Otváracie hodiny
  • Pondelok09:00 - 17:00
  • Utorok09:00 - 17:00
  • Streda09:00 - 17:00
  • Štvrtok09:00 - 17:00
  • Piatok09:00 - 17:00